ADD BEŞİKTAŞ

BİZİ TANIYIN

 Atatürkçü Düşünce Derneği (kısa adı ADD), 19 Mayıs 1989’da kurulmuş olup Türkiye genelinde ve yurt dışında birçok şubesi olan Kamu yararına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu. 

     Atatürk ilke ve inkılaplarına karşı gizli ya da açık saldırıların yapıldığı, Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne kazandırdığı çağdaş kazanımların geriye doğru çevrilmek istendiği ve tüm bu çabalara karşın Atatürk ilke ve inkılaplarına sıkıca bağlanmış olan kişiler tarafından dernek kurulup yaşatılarak bu ilke ve inkılapların sonsuza kadar yaşatılacağı, dernek kurucular kurulu tarafından tüzüğe derneğin kuruluş nedeni olarak eklenmiştir.

DERNEK TÜZÜĞÜ

Atatürkçü Düşünce Derneği, 16.04.1993 günlü,21554 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu'nun 28.03.1993 günlü, 93/4239 sayılı kararıyla "Kamu Yararına Çalışan Dernekler" arasına alınmıştır. Atatürkçü Düşünce Derneği olarak tüzüğümüzü detaylı incelemek için aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Funding

70%

Donations

70%

YÖNETİM KURULU

2023 Yılı İtibariyle Göreve Başlayan Yeni Kurulumuz

Hasan ŞENGÜL

Yönetim Kurulu Başkanı

Hasan ÇELİK

Başkan Yardımcısı

Doğan Erol

Şube Saymanı

Fatma Gaye BAŞER

Şube Sekreteri

Bilkan Mert CANDAN

Yön. K. Üyesi

Nimet Tuğçe NAZİR

Yön. K. Üyesi

Mertcan TUFAN

Yön. K. Üyesi

Fatoş KAYACAN HATAYLI

Sosyal Komite Başkanı

İLETİŞİM

We make a lot of effort to help achieve the global poverty rate decline support education for children living in poor families.

Water

Medical

Food